Stasto

Nasze Szkolenia

Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest w codziennej pracy możliwość sprawdzenia swojej wiedzy. Dlatego między innymi jesteśmy partnerem Tauron Pierwszej Ligi Piłki Siatkowej. Wspieramy polskich sportowców bo uważamy, że są przykładem do naśladowania pod względem systematyczności i wytrwałości w dążeniu do mistrzostwa. Sport udowadnia, że trening i praca zespołowa pozwala dotrzeć do założonego celu.
Biorąc to pod uwagę powstała z naszej strony inicjatywa, która ma za zadanie uaktualnić i zweryfikować wiedzę wśród naszych klientów. Proponujemy serie darmowych szkoleń aby nasi klienci tak jak sportowcy byli dobrze przygotowani do działania. Poniżejkrótka prezentacja czterech typów szkoleń.
Zachęcamy do zapisów!

Szkolenie I

Montujesz i serwisujesz zawory, masz umiejętności praktyczne w małym palcu, ale brakuje Ci podstaw teoretycznych zapisz się do nas na szkolenie:

"Podstawowe własności z techniki płynów i inżynierii cieczy przydatne w projektowaniu/obsłudze/utrzymaniu ruchu instalacji procesowych."
Szkolenie I

Szkolenie II

Od lat używasz tych samych, sprawdzonych zaworów i zastanawiasz się po co w ogóle na rynku istnieje taka duża różnorodność rozwiązań? Zapisz się do nas na szkolenie a być może znajdziesz rozwiązanie, które usprawni Twoją instalację i zmniejszy koszty utrzymania ruchu.

"Rodzaje, budowa i funkcje zaworów przemysłowych"
Szkolenie II

Szkolenie III

Działasz w świecie zaworów, ale sprawy dokumentacji technicznej zawsze przyprawiają Cię o ból głowy. Zastanawiasz się jaką dokumentację dostawca ma obowiązek dołączyć do zamawianych przez Ciebie produktów? Co jest dostępne bezpłatnie, a za jakie dokumenty dostawca może zażądać dodatkowej opłaty? O jakie certyfikaty należy poprosić już na etapie ofertowania, bo mogą być niedostępne po dostawie?
Zapisz się na szkolenie:

"Kompendium wiedzy na temat dokumentacji technicznej do zaworów procesowych: deklaracja zgodności, Atex, PED, certyikat 3.1, atest 2.2..."
Szkolenie III

Szkolenie IV

Pracujesz w dziale zakupów i musisz codziennie mierzyć się z nieprecyzyjną terminologią techniczną, różnymi rodzajami nazw i określeń stosowanymi na te same typy zaworów oraz często niezrozumiałym opisem parametrów technicznych?
Zapisz się na nasze szkolenie:

"Wprowadzenie do świata zaworów procesowych. Podział zaworów na kategorie i funkcję z uwzględnieniem różnorodnej terminologii spotykanej na rynku".
Szkolenie IV