Stasto

Ghibson Valves posiada ponad 35 lat doświadczenia w produkcji zaworów motylkowych.

Początkowo swoją ofertę kierowało do przemysłu stoczniowego dzięki temu oferowane rozwiązania zostały restrykcyjnie przebadane i posiadają wiele dopuszczeń i certyfikatów. Przedsiębiorstwo to przede wszystkim zespół ludzi, który pracuje w synergii. To jest ich klucz do sukcesu i świadectwo jakości serwisu. Od 40 lat inżynierowie z Ghibsonsami projektują i produkują we włoskiej fabryce zawory motylkowe i zawory zwrotne dla wielu aplikacji przemysłowych. Produkty firmy Ghibsonsą eksportowane do wszystkich zakątków świata z uwzględnieniem odpowiedniego poziomu wsparcia dla klienta w każdym elemencie procesu. Poczynając od projektu i instalacji, a kończąc na utrzymaniu ruchu i serwisie. Firma wkłada wiele wysiłku, aby móc sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów, stąd powstaje wiele innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb danej aplikacji.

Zastosowanie: odcinanie i regulacja rurociągów z parą, rafinacja, chłodzenie systemów wodnych, procesy metalurgiczne, transport i magazynowanie mediów, ciekły gaz ziemny, turbina parowa,serwis morski, ciepłownictwo i chłodzenie, gorące powietrze, dym i spaliny, przechowywanie oraz transport żywności i napojów.

Dlaczego Ghibson Valves ?

Przepustnice to bardzo często używana armatura do kontroli przepływu medium w związku z tym na świecie występuje wielu producentów tego typu zaworów.

Dlaczego właśnie warto zainteresować się ofertą firmy Ghibson ?

Eksperci od 40 lat udoskonalają zawory co potwierdza posiadanie wielu certyfikatów między innymi bardzo restrykcyjnych dopuszczeń stosowania na statkach tzw. DNV i ABoS.Do unikalnych korzyści wydłużających żywotność zaworów należą między innymi: Zawory powyżej DN300 mają specjalnie zaprojektowane połączenie wał-tarcza, które zapewnia wyższą wytrzymałość dzięki znacznie większej powierzchni styku niż klasyczny przekrój kwadratowy.Specjalne podwójne uszczelnienie wału u góry i u dołu gwarantuje znakomitą szczelność względem atmosfery.Regulowana dolna podpora zapobiega przemieszczaniu się zespołu wał-tarcza wzdłuż osi. Ponadto, gdy zawór jest montowany z pionowym wałem, tarcza nie obciąża gniazda w dłuższym okresie użytkowania.

Wszystkie zawory motylkowe GHIBSON są wyposażone w system zapobiegający wydmuchiwaniu wałów zgodnie z normami EN736 i API609.

    W asortymencie produktów Ghibson Polskaznajdują Państwo między innymi:
  • Przepustnice z gumową manszetą typy BVPD; BLPD; BVKI; BLKI; BFKI; BVKA; BLKA; BVKX; BLKX
  • Przepustnice teflonowe typy BVTT; BLTT
  • Przepustnice z podwójnym mimośrodem typy BVHD; BLHD
  • Przepustnice wysokotemperaturowe do gorącego powietrza, dymu i spalin typyBVFA; BLFA
  • Przepustnice do aplikacji ściernych, sypkich i korozyjnych BVPD; BLPD; BVTT; BLTT

Zachęcamy do wysyłania zapytań. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego rozwiązania do Państwa aplikacji.

Wyślij zapytanie