GHIBSON ITALIA S.R.L. - Przepustnice i zawory zwrotne

Ghibson Valves posiada ponad 35 lat doświadczenia w produkcji zaworów motylkowych. Początkowo swoją ofertę kierowało do przemysłu stoczniowego dzięki temu oferowane rozwiązania zostały restrykcyjnie przebadane i posiadają wiele dopuszczeń i certyfikatów. Przedsiębiorstwo to przede wszystkim zespół ludzi, który pracuje w synergii. To jest ich klucz do sukcesu i świadectwo jakości serwisu. Od 40 lat inżynierowie z Ghibson sami projektują i produkują we włoskiej fabryce zawory motylkowe i zawory zwrotne dla wielu aplikacji przemysłowych. Produkty firmy Ghibson są eksportowane do wszystkich zakątków świata z uwzględnieniem odpowiedniego poziomu wsparcia dla klienta w każdym elemencie procesu. Poczynając od projektu i instalacji, a kończąc na utrzymaniu ruchu i serwisie. Firma wkłada wiele wysiłku, aby móc sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów, stąd powstaje wiele innowacyjnych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb danej aplikacji.

Zastosowanie: odcinanie i regulacja rurociągów z parą, rafinacja, chłodzenie systemów wodnych, procesy metalurgiczne, transport i magazynowanie mediów, ciekły gaz ziemny, turbina parowa,serwis morski, ciepłownictwo i chłodzenie, gorące powietrze, dym i spaliny, przechowywanie oraz transport żywności i napojów.

Dlaczego Ghibson Valves?

Przepustnice to bardzo często używana armatura do kontroli przepływu medium w związku z tym na świecie występuje wielu producentów tego typu zaworów. Dlaczego właśnie warto zainteresować się ofertą firmy Ghibson? Eksperci od 40 lat udoskonalają zawory co potwierdza posiadanie wielu certyfikatów między innymi bardzo restrykcyjnych dopuszczeń stosowania na statkach tzw. DNV i ABoS.Do unikalnych korzyści wydłużających żywotność zaworów należą między innymi: Zawory powyżej DN300 mają specjalnie zaprojektowane połączenie wał-tarcza, które zapewnia wyższą wytrzymałość dzięki znacznie większej powierzchni styku niż klasyczny przekrój kwadratowy.Specjalne podwójne uszczelnienie wału u góry i u dołu gwarantuje znakomitą szczelność względem atmosfery.Regulowana dolna podpora zapobiega przemieszczaniu się zespołu wał-tarcza wzdłuż osi. Ponadto, gdy zawór jest montowany z pionowym wałem, tarcza nie obciąża gniazda w dłuższym okresie użytkowania.

Wszystkie zawory motylkowe GHIBSON są wyposażone w system zapobiegający wydmuchiwaniu wałów zgodnie z normami EN736 i API609.

    W asortymencie produktów Ghibson Polska znajdują Państwo między innymi:
  • Przepustnice z gumową manszetą typy BVPD; BLPD; BVKI; BLKI; BFKI; BVKA; BLKA; BVKX; BLKX
  • Przepustnice teflonowe typy BVTT; BLTT
  • Przepustnice z podwójnym mimośrodem typy BVHD; BLHD
  • Przepustnice wysokotemperaturowe do gorącego powietrza, dymu i spalin typyBVFA; BLFA
  • Przepustnice do aplikacji ściernych, sypkich i korozyjnych BVPD; BLPD; BVTT; BLTT

Zachęcamy do wysyłania zapytań. Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego rozwiązania do Państwa aplikacji.

Wyślij zapytanie
?>