Stasto

Kilka słów o nas...

STASTO idzie własną drogą stawiając w swym myśleniu i działaniu na uczciwość, innowację i równowagę. Klienci, dostawcy i firmy współpracujące są postrzegani jako partnerzy i mogą polegać na potwierdzonej niezawodności STASTO. Ręczymy za to!

STASTO stawia na jakość i uczciwość dokumentując to dobrowolnym zobowiązaniem do przestrzegania zasad Gwarancji Partnerstwa STASTO. Nie pozostawiamy nic przypadkowi! „Nasze słowo jest równe z gwarancją!“

  • Renomowani producenci
  • Dopasowany asortyment
  • Made in Europe
  • Niezbiurokratyzowana obsługa
  • Wydajność i bezpieczeństwo
  • Osobiste zaangażowanie
  • STASTO stawia na odpowiedzialność i uczciwość - Ręczymy za to!

Mogą Państwo na nas polegać, ponieważ bierzemy na siebie osobistą odpowiedzialność za proponowane rozwiązania - bez podpisywania umowy i dodatkowej kontroli. Gwarancja Partnerstwa STASTO obejmuje cały zakres naszych usług i obowiązuje w równym stopniu w stosunku do klientów, producentów jak i firm partnerskich.

Europejscy producenci

Trzy podstawowe zagadnienia skłaniają STASTO do zaopatrywania się, jeśli chodzi o aktywny asortyment handlowy, wyłącznie u europejskich producentów:

  • Kompetencja na miejscu - Obrót produktami z dziedziny automatyki wymaga bardzo wielu spotkań konsultacyjnych. STASTO nieustannie ma do czynienia z zadaniami wymagającymi rozwiązania. Dlatego też włączenie producenta do procesu doradztwa stanowi dla wszystkich stron wielką korzyść. Umożliwia szybkie i skuteczne przezwyciężenie nawet najcięższych wyzwań. Współpracując wyłącznie z europejskimi partnerami bariery językowe zostają ograniczone do minimum. Dzięki bliskości przedsiębiorstw produkcyjnych możliwa staje się intensywna wymiana doświadczeń w całym łańcuchu dystrybucji.
  • Krótkie odległości - Dzięki bliskości zakładów produkcyjnych STASTO może elastycznie reagować na każde wymaganie rynku. Terminy dostaw w przypadku nabywanych produktów mogą ulec znacznemu skróceniu., Możliwe jest tworzenia indywidualnych rozwiązań technicznych i logistycznych.. Skrócenie szlaków transportowych pomiędzy zakładem produkcyjnym a użytkownikiem przyczynia się do olbrzymiego zmniejszenia zanieczyszczenia środowiska.
  • Wartość dodana w regionie - W minionych latach panowała moda na przenoszenie zakładów produkcyjnych na Daleki Wschód. STASTO zależy na tym, aby sprowadzić wartość dodaną z powrotem do Europy i w ten sposób przyczynić się do powstania wielu nowych miejsc pracy.

W dłuższej perspektywie czasowej spowoduje to podwyższenie standardu życia oraz zagwarantuje bezpieczną przyszłość regionu.
Jeśli chodzi o aktywny asortyment STASTO, to w grę wchodzą wyłącznie wysokiej jakości zakłady produkcyjne z terenu Europy. W ten sposób zagwarantować możemy możliwie najwyższą wartość dodaną w regionie.

500000

sprzedanych zaworów

20000

produktów w magazynie

852

zadowolonych klientów

70

dostaw miesięcznie

Nasza historia w pigułce

Założenie firmy STASTO Austria

Inż. Otto Staudacher i inż. Gerhard Stocker podjęli wspólną decyzję o założeniu firmy STASTO. Pierwszą siedzibą firmy jest stare mieszkanie przy ul. Gabelsbergerstrasse w Innsbrucku.

Założenie firmy STASTO Polska

Polska spółka córka otworzona w Warszawie, należąca w 100% do STASTO Austria, zatrudnia 6 pracowników. Polski rynek ma duży potencjał, który można wykorzystać poprzez profesjonalną obsługę.

Utworzenie STASTO International KG

STASTO International wspiera wszystkie oddziały STASTO w zakresie zarządzania, marketingu, product & partnermanagement oraz data management.

Stasto na podium w rankingu Austria´s Leading Companies

Renomowana gazeta gospodarcza „Wirtschaftsblatt” we współpracy z analitykami uznali STASTO z jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Austrii w roku 2013.

Nasza historia w pigułce

Nasi klienci

Logo Rockfin
Logo Aurex
Logo Armsil
Logo Striko Westofen
Logo Mine Master
Logo Lena